Zlatá reťaz Pílka zo žltého 14K zlata
Kód: 518091Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Masívna reťaz, určená skôr pre pánov, je vyrobená zo žltého 14 karátového zlata. Nie je však vylúčené, aby ručná pílka zdobila aj dámu.
Nadčasový a rokmi preverený vzor "Pílka" zostáva stále aktuálny a trendový.
Je isté, že táto reťaz nikdy nevyjde z módy a aj za niekoľko desiatok rokov bude stále dobre sedieť a zdobiť svojho majiteľa.
Mužmi je tento vzor vyhľadávaný pre svoju jednoduchosť, no napriek tomu je šperk sofistikovaný a rafinovaný. Neprehliadnuteľný.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zlaté retiazky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Materiál / Farba: | Žlté zlato |
| Štýl / Typ: | Luxusné, Hrubé |
| Určenie: | Pánske |
| Materiál: | žlté zlato 585/1000 |
| Približná hmotnosť šperku: | 28 g |
| Dĺžka retiazky: | 60 cm |
| Približná šírka retiazky: | 6,5 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.










