Minimalist rose gold bracelet with black zircons, 14K
Code: 1587C
Slovak company
Related products
Product detailed description
The minimalist women's bracelet is made of 14 carat rose gold.
It is decorated with elegant black Swarovski zircons in the shape of a flower.
The length of the gold bracelet is adjustable 17-20 cm.
Additional parameters
| Category: | Bracelets |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Gemstone: | Cubic zirconia, Swarovski |
| Material / Color: | Rose gold |
| Symbol: | Flower |
| Style / Type: | Minimalist, Subtle |
| Gender: | Woman |
| Material: | rose gold 585/1000 |
| Weight: | 0,9 g |
| Pendant width: | 5 mm |
| Pendant height: | 5 mm |
| Bracelet length: | 17-20 cm |









