Women's bracelet with a unique design made of yellow gold, 14k
Code: 2022001BR
Slovak company
Product detailed description
Women's bracelet made of 14-karat gold, complemented by sparkling details.
You can find a unique design only with us.
The length of the bracelet is adjustable 18-20 cm.
Additional parameters
| Category: | Bracelets |
|---|---|
| Gemstone: | Cubic zirconia, Swarovski |
| Material / Color: | Yellow gold |
| Style / Type: | Ornaments, Patterned |
| Gender: | Woman |
| Material: | yellow gold 585/1000 |
| Weight of the jewelry (gram): | 5,04 g |
| Bracelet length: | 18-20 cm |
| Width: | 3,5 mm 6,1 mm |
| Warranty: | 24 months |









