Women's hoop bracelet made of yellow gold, 14K
Code: 517258
Slovak company
Product detailed description
The gold women's hoop bracelet made of 14 karat yellow gold has a smooth, shiny finish all around.
The bracelet fastens with a safety clasp, which ensures safety when worn.
Additional parameters
| Category: | Bracelets |
|---|---|
| Gemstone: | Without gemstones |
| Material / Color: | Yellow gold |
| Style / Type: | Bangles |
| Gender: | Woman |
| Material: | yellow gold 585/1000 |
| Weight of the jewelry (gram): | 12,16 g |
| Bracelet length: | 21 cm |
| Width: | 5,5 mm |









