Figaro Classic yellow gold bracelet, 14K
Code: 67068
Slovak company
Product detailed description
Gold bracelet made of 14 karat yellow gold.
Pen ring closure.
Additional parameters
| Category: | Bracelets |
|---|---|
| Gemstone: | Without gemstones |
| Material / Color: | Yellow gold |
| Style / Type: | Subtle |
| Gender: | Woman, Man |
| Material: | yellow gold 585/1000 |
| Weight of the jewelry (gram): | 1,71 g |
| Bracelet length: | 19 cm |
| Width: | 3 mm |
| Warranty: | 24 months |









