Delicate white gold bracelet with infinity symbol, 14K
Code: BRZ1023B
Slovak company
Product detailed description
Women's bracelet made of 14 karat white gold.
The bracelet is decorated with a pendant with an infinity symbol and sparkling zircons.
The length of the gold bracelet is adjustable 16-18 cm.
Additional parameters
| Category: | Bracelets |
|---|---|
| Gemstone: | Cubic zirconia, Swarovski |
| Material / Color: | White gold |
| Symbol: | Infinity |
| Style / Type: | Subtle |
| Gender: | Woman |
| Material: | white gold 585/1000 |
| Weight of the jewelry (gram): | 1,34 g |
| Chain width: | 1 mm |
| Bracelet length: | 16-18 cm |









