Yellow gold bracelet with a four-leaf clover
Code: 517255
Slovak company
Related products
Product detailed description
Women's bracelet made of 14 karat yellow gold.
The bracelet is decorated with a four-leaf clover, which expresses happiness.
The length of the gold bracelet is adjustable 17-19 cm.
Claw clasp closure.
Additional parameters
| Category: | Bracelets |
|---|---|
| Gemstone: | Without gemstones |
| Material / Color: | Yellow gold |
| Symbol: | Four-leaf clover |
| Style / Type: | Subtle |
| Gender: | Woman |
| Material: | yellow gold 585/1000 |
| Weight of the jewelry (gram): | 1,49 g |
| Chain width: | 1 mm |
| Bracelet length: | 16-18 cm |









