Celebrity Bow with zircons, 14K white gold
Code: AX1584
Slovak company
Related products
Product detailed description
This very beautiful and delicate necklace is made of 14 carat white gold.
This gold necklace symbolizes endless love.
The pendant on the necklace is decorated with beautiful Swarovski zircons.
Additional parameters
| Category: | NecklacesŽlté zlato Swarovski S príveskom Dámske |
|---|---|
| Gemstone: | Swarovski |
| Material / Color: | Yellow gold |
| Style / Type: | With pendant |
| Gender: | Woman |
| Jewelry weight (grams): | 2 g |
| Chain length: | 42cm |
| Material: | white gold 585/1000 |
| Pendant width: | 15mm |
| Pendant height: | 11mm |
| Chain width: | 1mm |









