Women's delicate necklace with pendant, 14K yellow gold
Code: AX1584
Slovak company
Related products
Product detailed description
Women's delicate necklace with a pendant made of 14 karat yellow gold.
Pen ring fastening.
Additional parameters
| Category: | NecklacesŽlté zlato Swarovski S príveskom Dámske |
|---|---|
| Gemstone: | Swarovski |
| Material / Color: | Yellow gold |
| Style / Type: | With pendant |
| Gender: | Woman |
| Material: | yellow gold 585/1000 |
| Jewelry weight (grams): | 1,3 g |
| Chain length: | 42 cm |
| Pendant size (w x h): | 8,7 x 11,2 mm |









