Infinity Heart gold necklace in yellow gold with zircons, 14K
Code: 518068
Slovak company
Product detailed description
Gold Infinity Heart necklace with zircons in 14 karat yellow gold.
Pen ring fastening.
Additional parameters
| Category: | Necklaces |
|---|---|
| Gemstone: | Swarovski |
| Material / Color: | Yellow gold |
| Symbol: | Heart, Infinity |
| Material: | yellow gold 585/1000 |
| Jewelry weight (grams): | 2,22 g |
| Lenght: | 42 cm |
| Pendant size (w x h): | 19 x 12,5 mm |









