Celebritka slniečko z bieleho zlata, 14K
Kód: 2721Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Žiarivým náhrdelníkom rozjasníte deň aj v daždi.
Práve vďaka jasným Swarovski zirkónom, ktoré sú osadené do bieleho 14 karátoveho zlata, z ktorého je náhrdelník vyrobený.
Dodatočné parametre
| Kategória: | NáhrdelníkyDámske náhrdelníky s príveskom a so swarovski z bieleho zlata |
|---|---|
| Kameň: | Swarovski |
| Materiál / Farba: | Biele zlato |
| Štýl / Typ: | S príveskom |
| Určenie: | Dámske |
| Materiál: | biele zlato 585/1000 |
| Hmotnosť šperku (gram): | 1,9 g |
| Dĺžka retiazky: | 40 cm |
| Šírka prívesku: | 11 mm |
| Výška prívesku: | 15 mm |
| Šírka retiazky: | 1 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.










