Celebritka slniečko zo žltého zlata, 14K
Kód: 2721ZSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Žiarivým náhrdelníkom rozjasníte deň aj v daždi. Práve vďaka jasným Swarovski zirkónom, ktoré vytvárajú neodolateľný kontrast v žltom 14karátovom zlate, z ktorého je náhrdelník vyrobený.
Dĺžka zlatého náhrdelníka je 40cm a hmotnosť 1,79g.
Dodatočné parametre
| Kategória: | NáhrdelníkyDámske náhrdelníky s príveskom a so swarovski zo žltého zlata |
|---|---|
| Kameň: | Swarovski |
| Materiál / Farba: | Žlté zlato |
| Štýl / Typ: | S príveskom |
| Určenie: | Dámske |
| Materiál: | žlté zlato 585/1000 |
| Hmotnosť šperku (gram): | 1,8 g |
| Dĺžka retiazky: | 40 cm |
| Šírka prívesku: | 11 mm |
| Výška prívesku: | 15 mm |
| Šírka retiazky: | 1 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.










