Zlatý dámsky set so žiarivými príveskami v kombinovanom zlate, 14K
Kód: 2022002-SETPodrobný popis
Zlatý dámsky set so žiarivými príveskami v žltom 14 karátovom zlate.
Náhrdelník a náramok ozvláštňujú prívesky vykladané zirkónmi a aplikácie v tvare brúsených guličiek kombinujúce 3 farby zlata - biele, červené a žlté zlato.
Set obsahuje náhrdelník a náramok.
Zapínanie na karabínku.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zlaté sety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Kameň: | Swarovski |
| Materiál / Farba: | Žlté zlato |
| Štýl / Typ: | Luxusné |
| Určenie: | Dámske |
| Materiál: | žlté zlato 585/1000 |
| Hmotnosť spolu: | 15,33 g |
| Dĺžka retiazky: | 45 - 47 cm |
| Dĺžka náramku: | 18 - 20 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.










