Blog

Top valentínske darčeky pre ženu: Potešte svoju manželku alebo priateľku | VIPgold

Top valentínske darčeky pre ženu: Potešte svoju manželku alebo priateľku | VIPgold

13.02.2023 Počet zobrazení: 267

Valentín je ideálny čas na to, aby ste svojej manželke alebo priateľke ukázali, ako veľmi si ju vážite. Máte príležitosť pripomenúť jej, aké nesmierne šťastie vás vďaka nej v živote postretlo, a že neexistujú slová, ktoré by vyjadrili, ako veľa pre vás znamená.

Valentín je už dlhé storočia symbolom lásky. V dnešnej uponáhľanej dobe nie je jednoduché nájsť si čas na veci, ktoré nás robia najviac šťastnými. Jednou z týchto abstraktných vecí je bezpochyby láska, o ktorú sa musia partneri neustále starať. Práve Valentín nám dáva ideálnu príležitosť vyjadriť svoju vďačnosť, lásku a náklonnosť k svojej polovičke. 

Využite túto jedinečnú príležitosť a vyberte svojej drahej v našom e-shope ideálny darček na Valentína. Ponúkame vám široký výber vhodných darčekov pre vašu ženu či priateľku. V našej ponuke nájdete náušnice, náramky, náhrdelníky, dokonca i celé sety. 

Ako vybrať valentínsky darček pre ženu?

Valentínsky darček pre vašu najmilšiu by mal byť premyslený, osobný a mal by zodpovedať jej osobnému vkusu. Pokiaľ ide o šperky, nemusíte to preháňať. Stačí jednoduchý náramok alebo náhrdelník. 

Tipy na valentínsky darček pre ženu

Zlaté náramky

Náramky sú veľmi žiadané medzi ženami všetkých vekových kategórií a dajú sa nosiť takmer všade, od práce až po večierky. Na náramkoch je skvelé to, že sú nielen štýlové, ale aj funkčné, pretože dodávajú vášmu outfitu väčší „šmrnc“ a zároveň slúžia ako samostatný šperk.


Zlaté náhrdelníky 

Môže ísť o akýkoľvek, od jednoduchej retiazky s príveskom, iniciálou, až po zložitejšie kúsky, ako sú vrstvené náhrdelníky, alebo hrubšie ženské retiazky rôznych štýlov a dĺžok. Zlatým náhrdelníkom nikdy nič nepokazíte.


Spoločná romantická aktivita

Ak vaša manželka či priateľka miluje divadlo, využite tento Valentín a kúpte jej lístky na divadelné predstavenie podľa jej gusta. 

Ak sa v blízkosti nachádza miesto, kde ani jeden z vás ešte nebol a obaja chcete zažiť spoločné dobrodružstvo, prečo si nenaplánovať romantický víkend? Či už ide o kempovanie pod hviezdami alebo pobyt na chate, mohlo by ísť presne o to, čo obaja partneri potrebujú po dlhých pracovných dňoch. Pokoj, relax, vzájomná prítomnosť a o oddychový zážitok je postarané. 

Poradíme vám pri výbere

Ak si neviete rady, neváhajte sa na nás obrátiť. Radi vám pomôžeme a poskytneme vhodné tipy na valentínske darčeky, ktoré budú vystihovať osobitosť vašej ženy. Sme si istí, že pre svoju manželku alebo priateľku nájdete ten správny valentínsky darček. 


Štítky: valentin, darcek-valentin, zlaty-naramok, zlaty-nahrdelnik, romanticky-vylet